Acun Ilıcalı'nın konferansın ardından Galatasaray'la temasa geçtiği iddiası ortalığı karıştırdı! Ilıcalı çıldırdı “Adilik, yalan, iftira…”

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Olağanüstü Fenerbahçe Kongresi'nde “Fenerbahçe neden isyan ediyor?” Başlıklı video günün sırasıydı.

F.Bahçe genel kurulunda konuşan ve hazırlanan videoya katkıda bulunduğu söylenen Hull City Başkanı Acun Ilıcalı'ya yönelik iddialar ünlü spor yorumcusu Haluk Yürekli'nin gündeminde geniş yer buldu.

Toplantının ardından YouTube'dan yayın yapan Haluk Yürekli, Acun Ilıcalı için şunları söyledi: “Ya Ali Koç yalan söylüyor ya da Acun Ilıcalı. Acun Ilıcalı kürsüden iner inmez Murat Özkaya'yı (Eyüpspor Başkanı) arıyor. G.Saray ile temasa geçti.” ve “Yemin ederim videoyu biz hazırlamadık. “Diyorlar ama Galatasaray'da bu yaklaşıma cevap yok! Galatasaray, Acun Ilıcalı'yı başkan seviyesinde sildi” dedi.

“NORMAL, YALAN, İFTİRA”

104944-fenerbahçe-kongre-üyesi-acun-ilicali-bu-kaosun-adaletinin-nedeni-660c58435d0e0

Bu suçlamalara sessiz kalmayan Ilıcalı, sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadelerle kendini savundu:

“Kamuoyunun dikkatine. Haluk Yürekli isimli şahsın güncel konuyla ilgili benim hakkımda yazdıkları alelade yalan ve iftiralardan ibarettir. Adı geçen kişi, güncel konuyla ilgili bazı kişi ve kurumlarla iletişime geçtiğim konusunda ağzından yalan söyledi. Kışkırtıcı açıklamalarına devam ederek, Yorumlar eşyanın doğası gereğidir ve dolayısıyla “Kişiliğine yakışıyor. Ona güvenmemenizi rica ediyorum.”

“Yemin edebilir misin?”

haluk_yurekli_galatasaray_i_yalniz_birakan_kim_olursa_olsun_gonder yapacaksın_bu_topraklarda_barinma_sansi_yok_h15408_b1d3d

Bu açıklamaların ardından Haluk Yürekli, ünlü isme sosyal medyadan şu soruyu sordu: “Murat Özkaya'yı aramadığına en kutsal şey üzerine yemin edebilir misin? Yoksa sen ailemizin yalancı oğlu musun?” Soruyu da sordu.

Gerçek zamanlı puanlama

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir