Orkun Kökçü'de Roger Schmidt'ten müjdeli haber

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Hollanda basınına verdiği izinsiz röportajda Roger Schmidt hakkında söyledikleri nedeniyle Casa Pia maçında kadroda yer almayan Orkun Kökçü affedildi.

Benfica yöneticisi Roger Schmidt, şunları söyledi: “Orkun Kökçü ile tanıştım. Olumsuzluk yaratmak istemedi. Onun yeteneğine ve zihniyetine ikna oldum. Röportajı kulüp için olumlu geçmedi ama sadece bir hata yaptı. Hala bizim düşüncemiz. Oyuncu ve ben onun sahada elinden gelenin en iyisini yapmasını istiyoruz” dedi. Geri döndüğünü belirtti.

TAKIMDAN NEDEN ÇIKARILDI?

Hollanda basınına röportaj veren Orkun, şunları söyledi: “Buraya geldiğimden beri beni özel hissettiren kimse olmadı. Bunların arasında teknik direktör Roger Schmidt de var. Ben masaya gelen, istekte bulunan biri değilim. , ama belki de onun bana verdiği rol için fazla mütevazıydım. Koç beni savunmaya yakın oynatmaya zorluyor: “Bana her türlü görevi veriyor ama eğer benim niteliklerimden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız buna gerek yok. . İleriyi düşünen biriyim, ileri adımlarımla tanınırım. İstatistiklerim bunu kanıtlıyor. Benfica için daha fazlasını verebilirim. Belki de hayal kırıklığımın nedeni budur” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir