Ünlü modacı Hakan Akkaya davet tarzıyla adından söz ettirdi! “Sünnetimin bir eteği”

Moda programlarının yanı sıra birçok ünlü isimle çalışan ve sansasyon yaratan birçok tasarıma imza atan ünlü tasarımcı Hakan Akkaya, yıllardır Bugün Ne Giysem, Stil İkonu gibi programlarda jüri üyeliği yapıyor.

Artık zaman zaman sosyal medyadaki açıklamaları ve paylaşımlarıyla gündeme gelen Akkaya, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir davette üslubuyla dikkat çekmişti.

'SÜNNETİMDEN ARTIK BİR ETEK'

Siyah pantolon üzerine siyah etek ve beyaz gömlek giyen Akkaya'ya, “Tarzınız çok konuşulacak türden” denildiğinde ünlü isim, “Hayır, sünnetimden kalma etek giyiyordum” dedi. ve ben buraya geldim. Kimin ne giydiğini konuşmadığımız sürece burayı güzelleştirecek şeyleri konuşsak bile her şey çok daha keyifli olur.” ” cevapladı.

HAKAN AKKAYA

YORUMLAR KALDIRILDI

Bu tepki ve Hakan Akkaya'nın tarzı sosyal medyada popüler oldu. Ünlü isme; 'Yıllardır kimin ne giydiğini konuşuyordu' 'Bu etek mi? Bu garson önlüğü mü?”, “Hakan Bey yanınızda değilsiniz”, “Bu normal mi?” gibi yorumlar yapıldı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bomba gibi açıklama!  Senaryoda bir dönüm noktası...Bomba gibi açıklama! Senaryoda bir dönüm noktası…
Survivor'a veda eden yarışmacı belli oldu!  Gözyaşlarını tutamadıSurvivor'a veda eden yarışmacı belli oldu! Gözyaşlarını tutamadı
Farah Zeynep Abdullah'ın Mehmet Ali Erbil hakkındaki yorumu ortalığı karıştırdı!  O sahneyle Kanal D'den bir gönderme geldi.Farah Zeynep Abdullah'ın Mehmet Ali Erbil hakkındaki yorumu ortalığı karıştırdı! O sahneyle Kanal D'den bir gönderme geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir