Ünlü Analistten Bitcoin Yorumu: Çılgın Boğa Geliyor mu?

Glassnode'un baş analisti James Check'e göre, kripto para birimi boğa piyasası, vahşi ve keskin fiyat hareketleriyle karakterize edilecek ikinci ve son aşamasına girmek üzere.

Cointelegraph ile yaptığı özel röportajda, “Hevesli bir boğadan, genel olarak tüm zamanların en yüksek seviyesinin altında çılgın bir boğaya gidiyoruz” dedi.

Check'e göre coşkulu boğa evresi Ekim 2023'te başladı ve Bitcoin'in (BTC) Mart başında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasıyla sona erdi.

Check'e göre bir sonraki aşamada insanlar “giderek daha fazla heyecanlanacak” ve buna daha fazla dalgalanma eşlik edecek. “Bitcoin'in daha fazla manşete çıkması talebin artmasına yol açacak” dedi.

“Talebi karşılamak için arz piyasaya dönene kadar fiyat artacak.”

Check, ralli sırasındaki küçük düzeltmeler göz önüne alındığında, mevcut boğa piyasasının Bitcoin tarihindeki en güçlüler arasında yer aldığını belirtti.

“Piyasa çok hızlı bir şekilde destek buluyor gibi görünüyor ve bu kesinlikle iyi bir işaret” dedi.

Zincir içi analizlerin bize Bitcoin boğa piyasasının bir sonraki aşaması hakkında neler anlatabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için Cointelegraph YouTube kanalındaki röportajın tamamına göz atın ve abone olmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir