Trabzonspor'un yeni transferi taraftarlarına mesaj: “Çok basit bir karardı” – Son Dakika Spor Haberleri

Kulübün sosyal medyasında yayınlanan videoda 31 yaşındaki Hırvat defans oyuncusu Barisiç şunları söyledi: “Merhaba, adım Borna Barisiç ve burada olmaktan çok mutluyum. Yönetime, başkana, tabii ki teknik direktörümüze, teknik ekibe ve Trabzonspor'a gelmemde emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Barisiç, Trabzonspor'a gelmeden önce Mislav Orsic ve Filip Benkovic ile görüştüğünü belirtti:

“Ona o zaman sordum. Ayrıca bazı arkadaşlarımın Bjelica'nın eski teknik direktörleriyle görüştüğünü de biliyordum. Hepsi bana kulüp, şehir, taraftarlar ve insanların bu kulüp için nasıl yaşadıkları hakkında güzel şeyler anlattı. şöyle dediler, biz her gün burada destekleniyoruz ve bana kesinlikle beğeneceğimi söylediler. Kulübün videolarındaki tesisleri, stadı ve her şeyi gördükten sonra buraya gelmek benim için kolay bir karar oldu.

“BENİM İÇİN ÇOK KOLAY BİR KARAR OLDU”

İngiliz futbolcu John Lundstram mesajında ​​şunları söyledi: “Herkese merhaba. Ben John Lundstram, bana Lunny diyebilirsiniz. Burada olduğum için çok mutluyum. Arkadaşım Rıdvan Yılmaz ile konuştum. Bana Türkiye ve şampiyonluk hakkında her şeyi anlattı. Bildiği bazı şeyleri anlattı. Trabzon şehriyle ilgili herkes çok olumluydu, ben de eve gidip eşimle konuştum ve çok çabuk karar verdik.” Dedi.

Bunun kendisi için kolay bir karar olduğunu vurgulayan Lundstram, şunları söyledi:

“Çok büyük ve rekabetçi bir lig. Benim oyun tarzıma uygun olduğunu düşünüyorum. Çok mutluyum. İnsanlar gerçekten çok misafirperverdi. Sanırım dikkatimi çeken en büyük şey Trabzonlulardı. Gerçekten çok yakınlar. Kulüpteki herkes beni karşıladı ve bana yardımcı oldu. Açıkçası dili bilmediğim için çok yardıma ihtiyacım vardı. Bu yüzden kulübe gelip tesisleri görünce onun konuşma şeklini ve aurasını görebiliyorum. “O gerçekten uzun. Bu yüzden başlayacağım için heyecanlıyım. Sosyal medyada çok sayıda mesaj görüyorum, sıcak karşılamanız ve umudunuz için teşekkür ederim. Onu geri verebilirim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir