Karaman Belediye Meclisi yeni görev süresinin ilk toplantısını gerçekleştirdi – GÜNDEM

Meclis üyelerini selamlayan Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, “Önümüzdeki dönemde de şehrimiz için faydalı ve verimli çalışmalara devam etmeyi umuyoruz.”
Karaman Kent Konseyi, 31 Mart yerel yönetim seçimlerinin ardından Nisan ayı olağan toplantısını Belediye Başkanı Savaş Kalaycı başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantı, meclis üyelerinin yemin töreni ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Oturum, meclis ve yönetim kurulu üyelerinin gizli oyla seçilmesiyle devam etti. Divan Sekreterliği asil üyeliklerine 1. Meclis Başkan Yardımcısı Mustafa Karaardıç ve 2. Meclis Başkan Yardımcısı Ercan Çalışkan seçilirken, Divan Sekretaryası asil üyeliklerine Halil Sabri Özkan ve Umut Altın, yardımcı üyeler Yavuz Baysal ve Paşa Ancak seçildiler. . Konsey üyelerinin Mahmut Güventürk, Bekir Küçüktürk ve Ekrem Tokay olduğu belirlendi. Açık oylamayla gerçekleşen Meclis İhtisas Komisyonlarının üyeleri şunlardı:
Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeleri: Ercan Göktaş, Mustafa Aşkan ve Yavuz Baysal
İmar İşleri Komisyonu Üyeleri: Kazım Güçlüyener, Ahmet Ümit Tuna ve Halil Sabri Özkan Meclis toplantısı, 2023 faaliyet raporu ve denetim raporunun okunması ve gündeme gelen konuların değerlendirilmesi ile sona erdi. Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir