Hayatta kalan Aleyna'nın annesinden uyarı geldi! “Yunus Emre'den uzak durun!”

Survivor All Star'da yarışmacıların performansları kadar adada yaşanan olaylar da ilgi görüyor. Bir süre önce Survivor All Star'da Aleyna Kalaycıoğlu ile Yunus Emre arasındaki samimiyet sosyal medyada tartışılmıştı. Yunus Emre'nin eşi, bu yakınlığın yarışma sonrasında da devam etmesi durumunda sorun yaşanacağını ifade etti. Bu olayların ardından Survivor All Star'da dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Mavi-kırmızılı takım yarışmacıları, tatil nedeniyle aileleriyle haberleşti. Aleyna Kalaycıoğlu annesinden uyarı aldı.

ALEYNA KALAYCIOĞLU'NUN ANNESİ WHATSAPP'TAN BİLDİRDİ

Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi iletişim sırasında “Yunus Emre'den uzak durun!” O yazdı. Aleyna ilk önce ne yazacağını bilemedi. “Hepsi benim arkadaşım” diye yanıtladı ve sonra bir süre düşündü. Yazdı, yazdı, sildi ve sonunda “Tamam” dedi.

Aleyna'nın hepsinin arkadaş olduğu yönündeki cevabı üzerine annesi durumu bildiğini ve yine de ondan uzak durması gerektiğini söyledi.

Yunus Emre'nin eşi Aleyna Kalaycıoğlu'na gözdağı verdi: “Saçını yolarım”

Ünlü tasarımcı Pınar Kerimoğlu'nun her hafta ünlü isimleri ağırladığı YouTube kanalının bu haftaki konuğu, en çok konuşulan ve sözleri en çok ilgi çeken isim Beria Özden. Survivor All Star'da eşi Yunus Emre Özden'in Aleyna Kalaycıoğlu ile yakınlaşması çok konuşulurken herkes Beria'nın ne diyeceğini bekliyordu. Beria Özden ilk açıklamalarını yaptı.

Survivor All Star yarışmacılarından Yunus Emre ve Aleyna Kalaycıoğlu aralarındaki samimiyetle dikkat çekiyor.

Bu samimiyet, canlı yayında eşine “Aleyna'dan uzak dur” diyen Yunus Emre'nin eşi Beria Özden'i rahatsız etti.

BEBEĞİNİ KAYBETTİ

Eşinin kendisini uyardığı canlı yayında baba olacağını öğrenen Yunus Emre, büyük mutluluk yaşadı. Yunus Emre Özden'in eşi Beria Özden, bu olaydan kısa süre sonra hamileliğinin sona erdiğini açıkladı. Hayatta kalan yarışmacı acı haberi ertesi gün eşinden telefonda öğrendi.

“SAÇINI ÇEKTİM”

Yaşanan olayların ardından sık sık gündeme gelen Beria Özden, geçtiğimiz günlerde Pınar Kerimoğlu'nun Youtube kanalına konuk oldu. Sunucunun sorularını içtenlikle yanıtlayan Özden, Aleyna Kalaycıoğlu ile Yunus Emre Özden arasında çok konuşulan yakınlaşmaya ilişkin şunları söyledi: “Emre ile bu sorunu konuştuk, bana haberlere güvenmeyin, buradaki herkes benim ablam, ağabeyim dedi. , aklınızda soru işareti bırakmayın.” Ama aynı eylemler sivil hayatta da devam ederse…” dedi ve elleriyle “Saçını yolarım” işareti yaptı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Metin Akpınar ile kızı arasında barış yok!  Neden 'yoksulluk' belgesi aldığını ilk kez açıkladı.Metin Akpınar ile kızı arasında barış yok! Neden 'yoksulluk' belgesi aldığını ilk kez açıkladı.
Final yaklaşırken bomba ayrımı!Final yaklaşırken bomba ayrımı!
Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek, tarzıyla Cannes'da adından söz ettirdi! "Çok kalitesizsin"Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek, tarzıyla Cannes'da adından söz ettirdi! “Çok kalitesizsin”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir