Erden Timur'dan Florya açıklaması – Son Dakika Futbol Haberleri

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Yardımcısı Erden Timur, Giallorossi takımının Florya Metin Oktay tesislerinde gerçekleştirdiği antrenman öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Sezonu şampiyonlukla kapatmak istediğini belirten Erden Timur, şunları söyledi: “Artık son viraj, dolayısıyla henüz matematiksel bir şey olmadığı ve Mayıs ayı bizim için çok önemli olduğu için son ana kadar konsantrasyonumuzu korumamız gerekiyor. Galatasaray camiası ve taraftar olarak. Bu yüzden hala mantıklı değil. Yarınki maçı olaysız atlatırsak rakibimiz de maç yapacak. Bu çalışmayı tamamlayıp şampiyonlukla taçlandırmak istiyoruz. Henüz hiçbir şey bitmiş değil. Mayıs, Galatasaray'ın yeni yılıdır. Bu nedenle yeni yılı scudetto ile kutlayacağız. “Şampiyonluk için konsantrasyon ve özgüveni düşünmeliyiz” dedi.

YÖNETİME KATILMAMA KARARI ORTAYA ÇIKTI

Timur, şunları söyledi: “Devam eden bir seçim durumu var. Bu anlamda Galatasaray siyasetinin hiçbir bölümünde yer almak istemiyorum. Bu arzumdan dolayı yönetimde görev almadım. Yönetimde bulunmadığı sorulduğunda ise şu yanıtı verdi: “Galatasaray'a nerede hizmet veriliyorsa, hiçbir Galatasaray taraftarının istediği gibi, hiçbir yerde olmasam da her zaman katkımı sağlamaya çalışıyorum.”

“FLORYA KONUSUNDA DURSUN BELEDİYE BAŞKANI İLE FARKLI DÜŞÜNÜYORUZ”

Yönetimde yer almamamın sebebinin Florya meselesi olmadığını belirten Timur, şöyle konuştu: “Başkan Dursun ile Florya konusunda kesinlikle farklı düşünüyoruz ama yönetimde yer almamamın nedeni Florya meselesi değil . Farklı düşündüğümüz bir konu. Bir yandan onları yıpratmak için pek çok şey yapılıyor. “Erden Timur bunu kendisi yapmak istiyor.” İnsanlar farklı fikirlere sahip olabilirler. Bunun hükümette olup olmamamızla hiçbir ilgisi yok” dedi.

Hasan Arat'tan Dursun Özbek'e sert tepki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir