Aziz Yıldırım, Galatasaray-Fenerbahçe maçının sonucunu tahmin etti! ''Açık söylüyorum, bunu herkesin bilmesi lazım!'' Süper Lig

Fenerbahce'nin efsane başkanı Aziz Yıldırım, şampiyonluğun kaderini değiştirecek Galatasaray-Fenerbahçe maçı için özel tahminde bulundu.

“GALATASARAY'I YENİP ŞAMPİYON OLACAĞIZ”

Aziz Yıldırım, “Böyle devam ederlerse Galatasaray Stadı'nda Galatasaray'ı yeneriz ve şampiyon oluruz. Bunu açıkça söylüyorum. Bunu herkesin bilmesi gerekiyor.” Dedi.

TRABZONSPOR MAÇINA İLİŞKİN AÇIKLAMA

GJwvtqvWsAAn1UA

Aziz Yıldırım, şöyle konuştu: “Trabzon'un özel bir durumu ve konumu var. Trabzon'da 300 bin insan yaşıyor. Trabzon dışında 3 milyon Trabzonlu var. Trabzon dışında 3 milyon bu bolluğu yerken, 300 bini mağdur ediyor. Trabzonspor dışında bir olay yok.” nerede mücadele edebilirler, vakit geçirebilirler. O yüzden orada bu olayların yaşanması doğal. Burada devletin yapması gereken bir iş var. Sosyolojik olarak bakıp orada önlem alınması gerekiyor.'' diye iş yaratmak lazım. Sırf spor yapmak için stada gelip sahaya atlayacağız fikrinden yola çıktık. Aksi halde çözülmez.” dedi.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kitap, Fenerbahce'den Dusan Tadic'le kapanıyorKitap, Fenerbahce'den Dusan Tadic'le kapanıyor
Milli takım antrenman kampında oruç yasağı!Milli takım antrenman kampında oruç yasağı!
Süper Kupa maçı öncesi sürpriz gelişme!Süper Kupa maçı öncesi sürpriz gelişme!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir