ASI token birleşmesinin ilk aşamasında AGIX ve OCEAN borsalardan çıkarıldı

Yapay Süper Zeka İttifakı (ASI) token birleşmesinin ilk aşaması, 1 Temmuz'da iki yapay zeka (AI) tokeninin birleşmesi ile başladı: AGIX ve OCEAN.

7,5 milyar dolarlık token birleşmesinin ilk aşamasında, AI tokenleri Fetch.ai'nin FET tokenıyla birleşti ve bunun sonucunda önceki tokenlar tüm kripto para borsalarından kaldırıldı.

ASI birleşmesinin önündeki engeller devam ediyor

Ancak tüm kripto para borsaları kullanıcıları için birleşmeyi desteklemedi. Coinbase, ASI entegrasyonunu desteklememeyi seçmiştir ve kullanıcılara tokenlerini otomatik olarak dönüştürebilecekleri bir mekanizma sunmamaktadır.

Kaynak: Coinbase Etkinliği

Bu nedenle FET ve OCEAN ticareti bir sonraki duyuruya kadar Coinbase'de devam edecek. Varlıklarını manuel olarak FET'e taşımak isteyen kullanıcılar Coinbase tarafından paylaşılan bir geçici çözümü kullanma fırsatına sahip:

“Geçiş başladığında kullanıcılar OCEAN'larını ve FET'lerini Coinbase Wallet gibi kendi kendine saklanan bir cüzdan kullanarak ASI'ye taşıyabilecekler. ASI token birleşmesi tüm önemli yazılım cüzdanlarıyla uyumlu olacak.”

ASI geçişi için alternatif çözüm

Geçişi desteklemek isteyen kripto para borsaları ve veri toplayıcılar, bunu yeni başlatılan bir geçiş platformu olan SingularityDAO aracılığıyla yapabilirler.

SingularityDAO geçiş platformu kullanıcı arayüzü. Kaynak TekillikDAO

Web sitesine göre, ilk aşamada AGIX tokenleri 1 AGIX'ten 0,43335 FET'e dönüşüm oranıyla FET'e geçecek.

İkinci aşamada FET tokenleri ASI'ye taşınacak ve birden fazla blok zincirinde başlatılacak.

20 Haziran'da FET ve AGIX tokenlerinin işlem değeri, üç aylık düşüş eğiliminin ardından %30'dan fazla arttı.

Blockchain tabanlı yapay zeka yürütme protokolü olan GT Protokolü'nün kurucu ortağı Vlad Balaban'a göre, ASI token birleşme coşkusu piyasaları kasıp kavurdu.

“%30'dan fazla artış, en büyük merkezi olmayan yapay zeka ekosistemini yaratmayı amaçlayan Ocean Protokolü ile duyurulan birleşmeye bağlanıyor. Bu stratejik hamle, yapay zeka teknolojisinde önemli ilerleme ve pazar liderliği bekleyen yatırımcıların heyecanını ateşledi. dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir