Anadolu Efes gönüllüleri sokak hayvanları için harekete geçti! – GÜNDEM

“Dünya sevgisi kökenimizdedir” diyen Anadolu Efes gönüllüleri, tüm canlılara karşı duyarlılığını sürdürmeye devam ediyor. Gönüllüler, 4 Nisan Sokak Hayvanları Günü'nde sokak hayvanlarına destek olmak için kolları sıvadı. 1,5 ton mama yardımıyla ormanda yaşayan bacaklı dostlarını elle doyurdu.

Topluma ve çevreye katkı sağlamak ve kamuoyunu bilinçlendirmek için çok sayıda gönüllü faaliyete katılın. Anadolu Efes gönüllüleri sokak hayvanlarına destek olmaya devam ediyor.

Gönüllüler yılbaşından bu yana İzmir, Edirne ve İstanbul gibi birçok ilde beslenme etkinlikleri düzenledi ve barınak ziyaretleri gerçekleştirdi. Hayvan Projeleri Derneği (HİPDER), Sokak Hayvanlarını Koruma ve Destekleme Derneği (Kıtmir), Keşan Sahipsiz Hayvanları Koruma Derneği (KE-HAYKO) gibi derneklerle iş birliği yapılarak 1,5 ton mama yardımında bulunuldu. Sene başından bu yana sokak hayvanlarına yönelik.

Tüm canlılara yönelik bilinçlendirme faaliyetlerine devam edeceklerini belirten gönüllüler, sokaktaki sevimli patiler için de bir kap mama ve bir kap su istedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir